#zabavtesadoma tipy prichádzajú s pokračovaním – čaká na vás ďalších 5 tipov na spríjemnenie dní, ktoré musíme tráviť doma. Podobne ako v predošlej časti, aj v tejto nájdete tipy na rodinné aktivity, ktoré vašu domácnosť rozpohybujú, ukážu vám nový spôsob oddychu či potešia vaše chuťové poháriky!

Pozorujte hviezdy
Spoločné pozorovanie nočnej oblohy je skvelá večerná aktivita, najmä vtedy, keď deti ešte nie sú dostatočne unavené.

Spoločné varenia
Po spoločnom pečení z predošlej časti tu máme spoločné varenie. Je to akýsi vyšší level umenia v kuchyni, najmä pre vaše deti, ktoré to možno budú skúšať prvýkrát. Tak dobrú chuť k vašim výtvorom!

Vyrobte si tričká
Ako ľudia na ulici (potom ako sa tam budeme znova môcť voľne pohybovať) spoznajú, že vaše deti patria k vám? Určite sa dostatočne podobáte, ale čo tak si vyrobiť rodinné tričká? Dizajn aj to či použijete temperové farby alebo fixy je na vás – fantázii sa medze nekladú.

Netradičná skrývačka
Každý pozná bežnú skrývačku, čo tak si ale zahrať jej netredičnejšiu verziu? Stačí určiť jedného člena rodiny, ktorý vyberie nejakú vec a dostatočne dobre ju skryje a ostatní členovia rodiny sa môžu začať pretekať v tom, kto ju prvý nájde.

Staňte sa Cieľožrútom
Nudu u vás doma určite zaženie aj kreatívna sada Cieľožrút. Vďaka sérii úloh si vaše dieťa prejde príbehom superhrdinu/ superhrdinky, zatiaľ čo vy budete jeho malým pomocníkom, keď to bude potrebovať. S kódom SOMDOMA navyše získate 10% zľavu z vašej objednávky, stačí kliknúť TU.